Jak se do snu promítá touha po dětech....

Tazatelka píše:

Dnes se mi už podruhé v jednom týdnu zdálo o koupi domku nebo o stěhování do domku.Byly to krásné a zajímavé sny.V obou snech byly prostory domů krásné. Byla jsem nadšená velikostí místností, pohodou.V prvním snu jsme kupovali s manželem obrovský dům, snad starý hrádek s výhledem na zříceninu. Domu dominoval obrovský obývák s krbem a francouzským oknem ve výklenku.S obrovskou zahradou plnou jezírek, kamenných cestiček a plotem porostlým růžemi. V tomto snu jsem se trošku obávala zda to zvládnu tam žít- tak velký dům. Ale pocity byly nádherné. Dnes- přesně po týdnu,se mi zdálo, že jsme koupili horní patro domku.Tentokrát už jsme měli i dvě děti. Byla jsem opět moc šťastná, neustále jsem se těšila z prostoru,z počtu místností a z počtu postelí. Napočítala jsem jsem 13 a z toho dvě my manželé a dvě děti. Pořád jsem se těšila, že napíšu na Facebook, že máme k dispozici 9 postelí pro návštěvu. V tomto snu jsem jen cítila zodpovědnost za ty děti. Jinak bych chtěla říct, že po domku netoužím.Bydlíme už třetí rok v prostorném vlastním bytě v domě, který má zahradu a je v přírodě. Jsem tu šťastná a zařídila jsem si ho po svém. Tak netuším proč tyto sny.

Výklad snu:

Dům ve snu obvykle prezentuje naše ego, já, vědomí. Co je uvnitř, to máme sami v sobě. Popisujete to jako nádherný sen o vysněném bydlení snad každého z nás, vyzdvihla bych asi tu velikost a důležité je popsat, jak jste se v té velikosti cítila. Uvádíte obavu, jak zvládnete žít v tak velkém domě. Vnímám tam jakousi expanzi a růst, pocit štěstí, ale zároveň obavu. Sen se znovu opakuje, to znamená, že je důležitý a na něco upozorňuje. Ve snu jste měli dvě děti a mne by zajímalo, zda máte děti i ve skutečnosti. Tentokrát popisujete jen horní patro, už ne celý den. To je nahoře, nad vědomím, ale ta velikost stále zůstává, chápu-li to správně. Čísla ve snech jsou také důležitá a něco symbolicky představují. Zrovna 13 a 9 jsou karmická a završující čísla. Cítila jste zodpovědnost za děti a měla jste prostor a velikost, které byly na vás příliš a potřebovala jste je vyplnit - například nabídka prostoru někomu jinému. Tohle všechno odráží něco ze současnosti a něco to znamená. Celkově mi to vyznívá jako přicházející velká životní změna, se kterou si budete muset poradit. Neznám více podrobností a výklady mohou být různé. Budu ráda i za případné upřesnění situace tazatelky.

Tazatelka upřesňuje: 

Čtu si to a pláču - pociťuji úlevu. Snad že tak velmi podobně intuitivně to cítím. Děti nemáme a velmi si je přejeme.Zatím mám dva roky zpátky za sebou jen potrat.Ta velikost prostoru v obou snech byla skutečně hlavním bodem.Pocit radosti byl obrovský i nadšení. V té velikosti jsem se cítila svobodná, ale často jsem doma ve skutečnosti sama a z toho zřejmě pramenila obava z velkého domu i ve snu.Druhý sen a pouze horní patro domu už bylo dokonalé a obava nastala pouze o děti, když se přiblížily k dřevěnému zábradlí nádherné terásky.V tomto snu jsme spolu s dětmi nadšeně procházeli pokoje a počítali místa na spaní.Z toho počtu jsme byli velmi šťastní. 13 a bez nás čtyř ještě zůstává i 9 pro přátele a rodinu.Z obou snů jsem měla nádherné pocity i pocity vzrušení a splnění touhy.Ve snu touha po prostoru,ale ve skutečnosti ji nemám a jsem tam kde bydlím šťastná...

Pokračování výkladu:

Pochopila jsem, že ústředním tématem tazatelky je prozatím nenaplněná touha po dětech. Proto je v domě hodně místa. Chybí v něm děti.

Ještě jsem si všimla, že píše bez mezer, těsní písmo a hned za tečkou je bez mezery písmeno z další věty. Všechno je těsné nebo potřebuje mít těsné, vyplněné.... proto ve snu volný prostor, se kterým si neví rady. Chce mít vyplněnou pochvu (sex) a dělohu (dítě). Ústřední motiv je zcela jasný.Foto: pinterest

Komentáře

Oblíbené příspěvky