Výklad snů

Taťána Kročková (Visenna Algiz) žije v Beskydech a ráda se se svým čtyřnohým přítelem toulá po lesích. Už odmalička ji přitahovaly věci mezi nebem a zemí, naslouchala přírodě a zvířatům, vyrostla v hájovně uprostřed lesa a trávila spoustu času ve skalách či u potoka. Naučila se rozumět větru, vodě a zemi, bylinkám a vonným esencím, zajímala se o homeopatii, různé druhy léčby a také o alchymii a okultní vědy. Po poznání umění výkladu různých druhů karet, tarotu a run, po soužití s čísly, jejich vibracemi a barvami v rámci schopnosti synestézie (sdruženého smyslového vnímání) přikročila k poznání astrologie, čtení z ruky a výkladu snů. Zajímá se o mystiku, kabalu, grafologii, zdokonaluje se ve studiu filozofie a psychologie. 

Její velkou vášní je genealogie a historie, především také dějiny medicíny. Sbírá staré lékařské a farmaceutické knihy. Hraje na klavír a miluje hudbu, kterou také slýchává ve svých snech. Ve svých vizích a vjemech často rozpoznává události minulé i budoucí. Věnuje se tvůrčímu psaní, kde uplatňuje svou bezbřehou fantazii. Věří mýtům a pohádkám, symbolům. 

Její profesí je psaní a redaktorská činnost, proto se pohybuje v oblastech, kde se vyskytuje množství informací a kontaktů. Svou pomoc druhým nabízí nyní převážně touto formou, poradí, doporučí, vyslechne. Karty pro druhé nyní nevykládá z osobních důvodů, z hlediska astrologie napomůže, ale hlavně a především vykládá sny. 

Výklad snů poskytuje lidem zdarma. 


Taťána Kročková
Zdroj foto: Archív Taťány Kročkové

Kontakt:

krockovatatana@gmail.com
vykladysnu@gmail.com
fb Visenna Algiz


Další projekty:Pracuje pro:


časopis Moje zdraví
časopis Vital
časopis History Revue
společnost MeditorialKomentáře

Oblíbené příspěvky