AKCE


Nově prosím sledujte veškeré akce a kurzy na stránkách beskydskacarodejnice.cz

Zdraví podle astrologie

Výklad karet

Čtení z ruky

Životní cykly v astrologii

Beseda o snechPovídání o astrologii

Lucidní sny

Astrologie

Čtení z ruky

Výklad snů

Výklad karet

Věštění

Runy

Tarot

Výukové kurzy a minisemináře


Kurzy a minisemináře se konají vždy po nasbírání dostatečného počtu zájemců, a to buď v DOM Livre ve Frýdlantě nad Ostravicí, nebo v centru MANDALA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Všechny akce směřuji do rozmezí od září nejpozději do začátku května. Přes letní sezónu se budou konat intenzivní kurzy v průběhu jednoho celého dne, nejčastěji o víkendu v sobotu. Pro zájemce zdaleka, kteří se přesto chtějí něco naučit a nemají možnost za mnou přijet, jsem připravila také individuální online kurzy, info viz níže. Individuální online kurzy vycházejí pro vás levněji. 

1. Individuální výuka numerologie online (10 hodin) 


Individuální výuka numerologie online v rozsahu 10 hodin klasického kurzu, s veškerými materiály a non-stop online spojením, řešením úkolů a s praxí, podrobný program ZDE
Cena: 2500,- Kč


2. Individuální výuka výkladu tarotu (15 hodin)


Individuální výuka výkladu tarotových karet a práce s nimi v rámci 15 hodin klasického kurzu, s veškerými materiály, non-stop online spojením, řešením úkolů a s praxí, podrobný program ZDE

 Cena: 3300,- Kč

3. Minikurz výklad run a práce s nimi online (3 hodiny) 


Minikurz práce s runami a jejich výroba i výklad v rozsahu 3 hodin klasického minikurzu, s veškerými materiály a podporou, letáček ZDE

Cena: 500,- Kč


4. Minikurz výkladu snů (9 hodin) 


Minikurz o práci se sny, porozumění snů a naučení se jejich výkladu v rozsahu 9 hodin klasického setkávání, veškerá podpora online, plnění úkolů, praxe, materiály, diskuze a doporučení. Jsem pro vás non-stop online. Info ZDE

Cena: 1200,- Kč

KONTAKT:  fb Beskydská čarodějnice do zpráv nebo na email: vykladysnu@gmail.com

Tarot

RunyLéčivá síla kamenů


Výklad karet 2 – navazující setkání 


Srdečně vás zvu na setkání: Práce se symbolikou a interpretace symbolů, kde se aktivně budeme věnovat různým psychologickým hrám a také čtení z obrázků, například také z karet. Toto setkání v podstatě lehce navazuje na předešlý minikurz výkladu z karet a umožní vám lépe zprostředkovat kontakt se sebou samotnými a se svým podvědomím. Dozvíte se mnohé o tom, kým vlastně jste, co prožíváte a jakým způsobem vnímáte sami sebe i ty druhé. 

Výklad karet


Výklad snů

Numerologie

Výklad karet

Astrologie

ASTROLOGIE PRO ZAČÁTEČNÍKY ANEB JAK SE VYZNAT VE SVÉM HOROSKOPU

Srdečně vás zvu na tříhodinový rychlokurz základů astrologie, abyste se aspoň trochu vyznali ve svém horoskopu a rozuměli tomu, co znamenají základní pojmy, když někdo na vás vybafne slova jako: ascendent, trigon nebo 8. dům. Často se setkáváme z laického neporozumění s tím, že někdo prohlásí, že například Beran stojí v Jupiteru a podobně, což je samozřejmě naprostý nesmysl. Určitě vás bude zajímat, co znamenají domy v horoskopu, jaká znamení se k sobě hodí, proč je tak důležitý čas narození nebo s jakými planetami astrolog pracuje a jaká je jejich symbolika. Můžeme se podívat na konkrétní vaše data a rozebrat všechno, co vás bude zajímat. Kurz povedu hravou a zábavnou formou. 

Kurz je určen pro úplné laiky a nadšené zájemce, kteří se chtějí dozvědět víc. V případě vážného zájmu pak bude navazující kurz, který bude už podrobnější a bude založený na společné vášni k astrologii a poznávání dosud nepoznaného. 

Kde: DOM Livre, Hlavní 474, Frýdlant nad Ostravicí

Kdy: 7. 9. 2022 od 17:00 hodin

S sebou: sešit na poznámky a psací potřeby

Cena: 700,- Kč

Těší se na vás Taťána Kročková, Beskydská čarodějnice

Taťána Kročková
Foto: Visenna Algiz

Výklad karet pro začátečníky: tarot, mariášky, obrázkové karty

Koupili jste si v prvotním nadšení karty a teď nevíte, co s nimi? Srdečně vás zvu na tříhodinový rychlokurz výkladu karet pro začátečníky. Dozvíte se něco o základní symbolice, propojení s živly, o způsobech výkladu i základních pravidlech, která bychom při výkladu neměli porušovat. Kurzík povedu zábavnou a praktickou formou a na jeho konci může být prostor pro ukázkový výklad některých z vás. 

Pro vážné zájemce pak může na tento kurz navazovat i kurz pro pokročilejší vykladače. A co se na kurzu konkrétně dozvíte? Základní informace, které bude pro vás dobré si zapisovat, tipy na skvělé sady karet a jejich specifika nebo tipy na základní literaturu, bez které byste se při učení a získávání zkušeností neměli obejít. Pokud pochopíte, jak pracovat se symbolikou, bude pro vás vykládání karet hračkou. 

Kde: DOM Livre, Hlavní 474, Frýdlant nad Ostravicí

Kdy: 14. 9. od 17:00 hodin

S sebou: sešit, tužku, svoje karty

Cena: 700,- Kč

Taťána Kročková
Foto: Visenna AlgizTěší se na vás Taťána Kročková, Beskydská čarodějnice

ZÁŽITKOVÝ KURZ VÝKLADU SNŮ TAŤÁNY KROČKOVÉ


Srdečně vás zvu na kurz výkladu snů, který se bude konat v listopadu 2022 v krásném centru DOM Livre ve Frýdlantě nad Ostravicí. Kurz obsahuje tři dvouhodinové setkání nabité teorií i praxí, ale hlavně zážitky. Společně si založíme snový deník a budeme se věnovat putování světem našich snů. Kdo chce, může si koupit mojí knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit (Albatros Media, 2021), se kterou budeme taky pracovat. 

Program kurzu:

1. lekce

Seznámíme se s nejčastějšími typy snů, symboly a jejich výklady. Budeme rozebírat vaše vlastní sny. Společně si založíme snový deník. Poradím vám, jak to udělat, abyste si zapamatovali více snů. Povíme si vše o spánkových fázích a co se v nich s naším tělem děje. Dozvíte se, jak rozlišit jednotlivé sny a jak s nimi pracovat. Co dělat s opakujícími se sny, jak nás sny mohou léčit, jaké existují typy a možnosti výkladu. Poradím vám, na jakou literaturu či zdroje se obrátit, pokud se chcete výkladům snů věnovat více. 

2. lekce

V této lekci se chci věnovat setkání s nadpřirozenými jevy a duchy ve spánku, jak zařídit ložnici pro klidný spánek a co dělat když člověka pronásledují zlé sny. Budeme pracovat s konkrétními příklady a zkušenostmi. Vysvětlíme si, proč se nebát spánkové paralýzy. Pořešíme vztah snů a našeho zdraví i z hlediska psychiky, budeme se věnovat například tématu traumatu. Budu se ptát na vaše první zapsané sny a snové zkušenosti. Zaměříme se i na věštecké sny. 

3. lekce

V této lekci bude prostor na významné snové zkušenosti, lucidní snění a astrální cestování. Vysvětlíme si, jak lucidně snít a astrálně cestovat, jaký to má pro nás význam a přínos. Opět se zaměříme na praktické zkušenosti a budeme věnovat pozornost vašim osobním příběhům a dotazům. 

Cena kurzu: 500,- za jedno setkání, lze absolvovat i zvlášť a částku stačí zaplatit  místě nebo předem na č. ú. 241831470/0300

Přihlášky:

Počet účastníků v kurzu je omezen. Přihlášky přijímám na emailu: vykladysnu@gmail.com, do předmětu napište KURZ, do mailu uveďte svou motivaci k účasti a telefonický kontakt. V případě dotazů volejte prosím na tel.: 777 602 922. 

Adresa místa konání kurzu: DOM Livre, Hlavní 474, Frýdlant n. O. 

Termíny kurzu a časy konání: 7. 11. , 16. 11. a 30. 11. 2022 od 17:00 hodin 


Taťána Kročková
Foto: Visenna AlgizTěší se na vás Taťána Kročková, Beskydská čarodějnice


ZÁŽITKOVÝ KURZ NUMEROLOGIE ČÍSLA NAŠEHO ŽIVOTA

Zvu vás na kurz numerologie a práce s čísly, který může obohatit váš život. Probíhat bude od 12. října do prosince každé dva týdny v krásném centru MANDALA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Těšit se můžete na pět dvouhodinových setkání, s sebou budete potřebovat funkční mozek, sešit a tužku. Předchozí důkladné znalosti matematiky nejsou potřeba, ale hodí se ;-) Je třeba se připravit i na to, že budete dostávat domácí úkoly…

Program kurzu:

1. lekce

Seznámení s čísly a jejich jednotlivými významy. Význam data narození v životě. Energie a vibrace čísel, vztah k prostoru z hlediska geometrie, základní symbolika s ohledem na filozofii, náboženství a astrologii, něco málo o významu matematiky a geometrie, kdo byl Pythagoras a pár zajímavostí o něm, co je to synestezie a proč v našem životě všechno přepočítáváme na čísla a stanovujeme počty, výpočet životního čísla a jeho význam, budeme kreslit a počítat životní číslo a vysvětlovat si významy, dostanete také domácí úkol. 

2. lekce

Numerologická mřížka a význam základních číselných rovin, údaje z data narození týkající se osobnosti, temperamentu a zdravotních dispozic člověka, práce s osobními daty a daty členů rodiny i známých osobností, procvičování a výpočty, doporučená literatura, vyhodnocení domácího úkolu a zadání nového. 

3. lekce

Devítileté vibrační cykly, jejich výpočty a význam různých období v životě člověka. Narození, mládí, dospělost, stáří. Jak se vyvíjíme a zrajeme. Jak určit podle čísel vhodné období pro důležitá životní rozhodnutí. Vyhodnocení domácího úkolu a zadání nového. 

4. lekce

Partnerská numerologie. Převod písmen na čísla. Numerologické prognózy a partnerská čísla, jak můžeme posílit partnerský vztah nebo se naopak vyhnout člověku, který z nás vysává energii, životní čísla partnerů v převodu na tarot a jejich význam, základní vztahové rovnice + opět praktické procvičování na datech v rodině, proč mají příbuzní stejná čísla v datu narození, anebo se narodili ve stejný den? Vyhodnocení domácího úkolu a zadání nového… 

5. lekce

Čísla našeho života v každodennosti. Jak rozebrat číslo domu nebo telefonní číslo, proč nás pronásledují stále stejná čísla, stejná čísla na hodinách, synchronicity, všechno ostatní, co jsme nestihli, praktické procvičování, malé prozkoušení a vyhodnocení úkolů. 

Cena kurzu: 3300,- 

Adresa místa konání kurzu: Mandala, Dolní 501, 744 01, Frenštát pod Radhoštěm

Termíny a časy: 12. 10., 26. 10. 9. 11., 23. 11., 7. 12. od 17:00 hodin

Taťána Kročková
Foto: Visenna AlgizPřihlášky: adresujte na mail krockovatatana@gmail.com, dotazy směřujte na telefon 777 602 922. Přihlášení je závazné a je třeba předem zaplatit poplatek. Do předmětu mailu napište prosím KURZ, do mailu uveďte případné předchozí zkušenosti a svoje datum narození :-) 


Těší se na vás Taťána Kročková, Beskydská čarodějnice

Měsíc


MěsícBeseda vztahyČtení z ruky

Minulé životy ve snech - beseda


PRO NEMOC ZRUŠENO, NOVÝ TERMÍN O MĚSÍC POZDĚJI - 7. BŘEZNA 2022 v 17:00!!! 

Děti

Čtení z ruky - beseda


Ruka


Jak na partnerské vztahy - beseda


Vztahy


SNOVÝ PÁTEK PŘED ÚPLŇKEM

Snový pátek

BESEDA O SNECH & KŘEST KNIHY

Dne 24. listopadu 2021 v 17:00 hodin se uskuteční Beseda o snech v DOM Livre ve Frýdlantě nad Ostravicí. Součástí besedy bude povídání o mé nové knize Tajemství snů a jak ho rozluštit, která vychází 18. listopadu pod nakladatelstvím Albatros. Knihu také společně pokřtíme. Jste srdečně zváni!

Účast prosím potvrdit na tel.: 777 602 922

Beseda o snech

BESEDA O SNECH V KNIHOVNĚ

Dne 25. listopadu 2021 v 17:00 hodin proběhne v knihovně na Čeladné Beseda o snech. 

Srdečně zveme ke konání besedy o snech s Taťánou Kročkovou, která se zabývá psychologickým výkladem snů a má bohaté zkušenosti v oblasti lucidního snění. Beseda bude zaměřena na typické otázky spojené se spánkem a sněním, prostor bude k mnoha dotazům a volné diskuzi. Dozvíte se například něco o spánkové paralýze a lucidním snění, o typech snů a jejich výkladu, o základních snových symbolech, o tom, proč se některým lidem nezdají sny a jak si sny můžeme lépe zapamatovat. Součástí besedy bude také prodej knihy Tajemství snů a jak ho rozluštit, kterou v listopadu 2021 vydává nakladatelství Albatros a kterou si také budete moci zakoupit v IC Čeladná. 

Beseda o snech

Beseda o snech v Mandale ve Frenštátě p. R. 

Srdečně zvu na akci do Mandaly ve Frenštátě pod Radhoštěm, a to 30. listopadu 2021 v 17:00 hodin. Součástí besedy bude osobní výklad snů a možnost zakoupit si knihu. Vstupné dobrovolné! 

Beseda o snech
Komentáře

Oblíbené příspěvky