AKCE
Měsíc


MěsícBeseda vztahyČtení z ruky

Minulé životy ve snech - beseda


PRO NEMOC ZRUŠENO, NOVÝ TERMÍN O MĚSÍC POZDĚJI - 7. BŘEZNA 2022 v 17:00!!! 

Děti

Čtení z ruky - beseda


Ruka


Jak na partnerské vztahy - beseda


Vztahy


SNOVÝ PÁTEK PŘED ÚPLŇKEM

Snový pátek

BESEDA O SNECH & KŘEST KNIHY

Dne 24. listopadu 2021 v 17:00 hodin se uskuteční Beseda o snech v DOM Livre ve Frýdlantě nad Ostravicí. Součástí besedy bude povídání o mé nové knize Tajemství snů a jak ho rozluštit, která vychází 18. listopadu pod nakladatelstvím Albatros. Knihu také společně pokřtíme. Jste srdečně zváni!

Účast prosím potvrdit na tel.: 777 602 922

Beseda o snech

BESEDA O SNECH V KNIHOVNĚ

Dne 25. listopadu 2021 v 17:00 hodin proběhne v knihovně na Čeladné Beseda o snech. 

Srdečně zveme ke konání besedy o snech s Taťánou Kročkovou, která se zabývá psychologickým výkladem snů a má bohaté zkušenosti v oblasti lucidního snění. Beseda bude zaměřena na typické otázky spojené se spánkem a sněním, prostor bude k mnoha dotazům a volné diskuzi. Dozvíte se například něco o spánkové paralýze a lucidním snění, o typech snů a jejich výkladu, o základních snových symbolech, o tom, proč se některým lidem nezdají sny a jak si sny můžeme lépe zapamatovat. Součástí besedy bude také prodej knihy Tajemství snů a jak ho rozluštit, kterou v listopadu 2021 vydává nakladatelství Albatros a kterou si také budete moci zakoupit v IC Čeladná. 

Beseda o snech

Beseda o snech v Mandale ve Frenštátě p. R. 

Srdečně zvu na akci do Mandaly ve Frenštátě pod Radhoštěm, a to 30. listopadu 2021 v 17:00 hodin. Součástí besedy bude osobní výklad snů a možnost zakoupit si knihu. Vstupné dobrovolné! 

Beseda o snech
Komentáře

Oblíbené příspěvky