Zážitkový kurz numerologie Čísla našeho života

Zvu vás na kurz numerologie a práce s čísly, který může obohatit váš život. Probíhat bude od 12. října 2022 do prosince každé dva týdny v krásném centru MANDALA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Těšit se můžete na pět dvouhodinových setkání, s sebou budete potřebovat funkční mozek, sešit a tužku. Předchozí důkladné znalosti matematiky nejsou potřeba, ale hodí se ;-) Je třeba se připravit i na to, že budete dostávat domácí úkoly…

Numerologie


Program kurzu:

1. lekce

Seznámení s čísly a jejich jednotlivými významy. Význam data narození v životě. Energie a vibrace čísel, vztah k prostoru z hlediska geometrie, základní symbolika s ohledem na filozofii, náboženství a astrologii, něco málo o významu matematiky a geometrie, kdo byl Pythagoras a pár zajímavostí o něm, co je to synestezie a proč v našem životě všechno přepočítáváme na čísla a stanovujeme počty, výpočet životního čísla a jeho význam, budeme kreslit a počítat životní číslo a vysvětlovat si významy, dostanete také domácí úkol. 

2. lekce

Numerologická mřížka a význam základních číselných rovin, údaje z data narození týkající se osobnosti, temperamentu a zdravotních dispozic člověka, práce s osobními daty a daty členů rodiny i známých osobností, procvičování a výpočty, doporučená literatura, vyhodnocení domácího úkolu a zadání nového. 

3. lekce

Devítileté vibrační cykly, jejich výpočty a význam různých období v životě člověka. Narození, mládí, dospělost, stáří. Jak se vyvíjíme a zrajeme. Jak určit podle čísel vhodné období pro důležitá životní rozhodnutí. Vyhodnocení domácího úkolu a zadání nového. 

4. lekce

Partnerská numerologie. Převod písmen na čísla. Numerologické prognózy a partnerská čísla, jak můžeme posílit partnerský vztah nebo se naopak vyhnout člověku, který z nás vysává energii, životní čísla partnerů v převodu na tarot a jejich význam, základní vztahové rovnice + opět praktické procvičování na datech v rodině, proč mají příbuzní stejná čísla v datu narození, anebo se narodili ve stejný den? Vyhodnocení domácího úkolu a zadání nového… 

5. lekce

Čísla našeho života v každodennosti. Jak rozebrat číslo domu nebo telefonní číslo, proč nás pronásledují stále stejná čísla, stejná čísla na hodinách, synchronicity, všechno ostatní, co jsme nestihli, praktické procvičování, malé prozkoušení a vyhodnocení úkolů. 

Cena kurzu: 3300,- 

Adresa místa konání kurzu: Mandala, Dolní 501, 744 01, Frenštát pod Radhoštěm

Termíny a časy: 12. 10., 26. 10., 9. 11., 23. 11., 7. 12. od 17:00 hodin

Taťána Kročková
Foto: Visenna Algiz


Přihlášky: adresujte na mail krockovatatana@gmail.com, dotazy směřujte na telefon 777 602 922. Přihlášení je závazné a je třeba předem zaplatit poplatek. Do předmětu mailu napište prosím KURZ, do mailu uveďte případné předchozí zkušenosti a svoje datum narození :-) 


Těší se na vás Taťána Kročková, Beskydská čarodějniceKomentáře

Oblíbené příspěvky