Březnový úplněk v Panně zacílí na praktickou pomoc a úklid v duši

V pátek 18. března v 8:17 ráno tu máme přesný březnový úplněk v Panně. Již nyní můžeme sledovat jeho vlivy i to, jak nám v noci svítí do oken. Tentokrát se Měsíc bude nacházet na samém konci znamení Panny, v přesné opozici na Slunce v Rybách, kde se momentálně také vyskytují další planety jako Merkur a Jupiter, který se chystá přiblížit k dlouhodobě umístěnému Neptunu v Rybách. Co na to říct? Možná právě úplněk rozjitří rybí přecitlivělost a bude se snažit po panenském způsobu zmatky trochu učesat, uklidit a dát jim řád. 

Úplněk
Zdroj foto: Pixabay

Určitě nastává čas pro typický jarní úklid, a to nejen v našich domovech, ale také v příbytku, v němž sídlí naše duše. Je čas nových začátků a rozhodnutí, realizace snů, myšlenek a dávných plánů, na které jsme doposud neměli odvahu. Je čas převést teorii do praxe a zaměřit se trochu na praktickou stránku věci. Mnozí z nás budou řešit práci a vydělávání peněz. Jiní zase zacílí na charitu a praktickou pomoc druhým, slabším a bezbranným, například opuštěným zvířatům nebo uprchlíkům či dětem. 

V den úplňku se nepřejídejme, nepijme alkohol, opatrovat bychom si měli trávicí soustavu, střeva, slinivku, játra a žlučník. Klidně můžeme začít s detoxikací jater či střev nebo si dát tento den odlehčenou stravu. Je dobré si zacvičit, zaběhat a celkově se trochu více pověnovat svému zdraví. Není vhodné v den úplňku a kolem úplňku absolvovat chirurgické zákroky na orgánech náležejících ke znamení Panny, tedy jsou to hlavně střeva, játra, žlučník, slinivka a slezina, a není vhodné ani podstupovat narkózu. 

A když budeme mít pocit, že se nám nic nechce, nebude na škodu drobný odpočinek. Přece jen není potřeba se neustále rozdávat pro druhé a být ve stresu. Je třeba myslet taky trochu na sebe… a nezapomenout snít! 


Autor článku: Beskydská čarodějnice

Komentáře

Oblíbené příspěvky