Únorový úplněk ve Lvu přinese zkoušky našeho EGA a zjištění, že nejsme zase takové hvězdy, jak jsme si mysleli

Ve středu 16. února v 17:57 zimního času nastane úplněk ve Lvu. Přinese krásnou a hrdou energii znamení Lva. Pokud patříte mezi ješitné, arogantní a sebestředné idioty, budete se celý den naparovat jako páv a budete mít potřebu mluvit jen a jen o sobě. Tento vliv (bohužel pro vaše okolí) bude patrný i pár dnů před a po tomto datu. Dobrá zpráva je, že někteří konečně uchopí své kdesi zastrčené sebevědomí a půjdou si říct o to, o čem se domnívají, že jim právem náleží a co si zaslouží. Budeme chtít být králem či královnou, budeme se chtít vytáhnout a pofrajeřit. 

Období bude také laděné pro partnerské vztahy, sex, záležitostí dětí, rodiny a majetku, ale i pro bujaré večírky a zábavy, na které se budeme chtít pořádně vyfiknout, po lvím způsobu si rozpustit vlasy a poněkud trochu vystrčit drápky. V posteli to bude vřít, připravte se na podrápaná záda a pro jistotu si hoďte špunty do uší. Nejvíce utrpí Býci, Lvi a Vodnáři! 

A teď vážně: Jupiter v Rybách tomu všemu dodá jistý duchovní aspekt. Mars s Venuší v Kozorohu ruku v ruce podpoří vztahové záležitosti zemských znamení a problém nastane s lunárními uzly: úplněk totiž může být poněkud náročnější pro Býky a Štíry, potažmo i pro Lvy a Vodnáře. Na povrch mohou vylézt nevyřešené záležitosti z minulosti i velká potřeba razantně změnit svůj život, do popředí se může drát i bída s nouzí a potřeba mít se po finanční stránce lépe. Vyloženě štvát vás může to, že nejste tak bohatí, jak byste být chtěli. A to se obávám, může být tématem mnohých z nás. Na jedné straně hrdost, na druhé straně úderná potřeba něco konečně udělat. Na jedné straně jistoty všeho druhu a hlavně ty materiální, které budou nutným předpokladem dalšího spokojeného života, na druhé straně ryze duchovní aspekt a jisté ezoterické a duchovní vlivy. V neposlední řadě všichni tak nějak zjistíme, že nejsme zase takové hvězdy a že bez pokory a zkušenosti z ponížení z pádu na držku to vlastně nikdy nemůžeme vyhrát. Protože se prostě nerodíme s korunou na hlavě, že jo… Na přetřes půjde nejen jakási osobní spokojenost a to, jak nás vnímají druzí, ale samozřejmě taky vztahy a cesta od sebe k druhým lidem. 

Pokud chcete změnit svůj život, ideálně s tím začít hned po úplňku… Vnímám jako velmi důležité něco starého a nefunkčního pustit a říct tomu pápá, umět se nad něco povznést, něco přijmout, vše je v duchu nových začátků a nových rozhodnutí… nenechat něco, aby nás to užíralo (aby užíralo hlavně naše EGO).... 


Lev
Zdroj foto: pixabay


Autor článku: Beskydská čarodějnice

Komentáře

Oblíbené příspěvky