Chiromantie: Které pahorky na ruce mají snílci nejvyvinutější?

Lidé, kteří mají bohatou fantazii, představivost a umělecké sklony, mívají i hodně zajímavé, hluboké a emotivní sny a patří mezi snílky. Poznáme je i podle typických čar a pahorků v dlani, kterým se věnuje chiromantie, tedy nauka o čtení z ruky. Seriál o základech chiromantie můžete najít na mých stránkách www.hlavoudolu.net, kde postupně vydám všechny tři díly seriálu o čtení z ruky, který jsem před časem napsala pro tištěný magazín Šaman. 

Čtení z ruky
Zdroj foto: Pixabay

Pokud vás zajímá k jakému typu člověka patříte a rádi se dozvíte něco nového, podívejte se do svých dlaní. První část seriálu o základech čtení z ruky a o základních liniích, které na ruce můžete najít, je zde: ČTENÍ Z RUKY: ČÁRA ŽIVOTA, ČÁRA HLAVY A ČÁRA SRDCE

V druhé části seriálu o chiromantii CO MŮŽEME VYČÍST Z RUKY: VENUŠIN PAHOREK NENÍ JEN O LÁSCE /2. DÍL SERIÁLU O CHIROMANTII se pojednává o pahorcích. Právě Měsíční pahorek a také Neptunův pahorek mívají hodně vyvinutý lidé, kterým zkrátka realita a jeden svět nestačí. 

Měsíční pahorek ukazuje míru fantazie a kreativity

Pahorek zasvěcený Měsíci se rozprostírá na spodní hraně ruky. Pokud je silně zaoblený, poukazuje to na osoby mající silný zájem o umění, mystiku, mají bohatou fantazii, tvůrčí a analytické schopnosti, smysl pro romantiku a idealismus. Bývá typický pro snílky, intelektuály, dobrodruhy, cestovatele, umělce, avantgardní bohémy a podobně. Týká se také daru intuice nebo jasnozřivosti, zájmu o duchovno, humanitního zaměření, altruismu, schopnosti imaginace a vizualizace. Lidé se silným vrchem i často konají blaho pro lidstvo v podobě charity, misionářské činnosti, zdravotnického či sociálního zaměření. Přehnaně vyvinutý vrch může sklouznout až k šílenství, genialitě nebo psychickým obtížím. 

Neptunův vrch mají mystici a léčitelé

Podobného zaměření jako Měsíční vrch je pahorek Neptuna. Silně vyvinutý ukazuje nejen na charisma, ale i zájem o mystiku, psychologii, duchovno či léčitelské a jasnovidné schopnosti. 

Na každém pahorku se mohou nacházet i různé znaky v podobě mřížky, trojúhelníku, křížku, čárek nebo hvězdiček. Hvězdičky bývají obvykle na rozdíl od křížku a mřížek šťastným znamením, trojúhelník může ukazovat směřování aktivity. Vždy ale ve výkladu záleží na konkrétním pahorku. Čárky směřující vzhůru rovněž bývají označovány za pozitivní aspekt, směřující dolů zase naopak negativní znamení. Pahorky mohou protínat nejen základní linie, ale také spousta vedlejších čar, o kterých si budeme povídat příště.

Přečtěte si, které další pahorky najdete na ruce a které charakterizují právě vás…

Článek najdete zde: CO MŮŽEME VYČÍST Z RUKY: VENUŠIN PAHOREK NENÍ JEN O LÁSCE /2. DÍL SERIÁLU O CHIROMANTII 

                                                 
Autor článku: Taťána Kročková

Komentáře

Oblíbené příspěvky