Kontakt

Neváhejte mě kontaktovat na mailové adrese vykladysnu@gmail.com nebo na Facebooku ve skupině Výklad snů https://www.facebook.com/groups/1375110942735681/?fref=ts, budu se snažit vám sen vyložit do 48 hodin po zaplacení příslušné částky na účet 177983524/0300. Pakliže napíšete sen do skupiny, mrknu na něj příležitostně, pokud budu mít čas a jen stručně nebo se vám jej pokusí vyložit někdo ze zdejších vykladačů ;-)

Vzhledem k tomu, že se mi kupí požadavky na výklad snů také v soukromých mailech a bohužel nejsem z časových důvodů kvůli pracovním povinnostem všem zájemcům vyhovět, rozhodla jsem se službu symbolicky zpoplatnit a začlenit ji tak do svých pracovních povinností :-)

Máte-li zájem o podrobný výklad snu, zašlete zvolenou částku na č. ú. 177983524/0300 a do zprávy pro příjemce uveďte jednoslovný název vašeho snu. Jako variabilní symbol můžete uvést číslo od jedné do tří ze zvolené nabídky. Poté mě zkontaktujte na mail: vykladysnu@gmail.com a jako předmět uveďte stejný název snu, který jste uvedli do zprávy pro příjemce. Poté popište sen dle následujících pokynů a do 48 hodin obdržíte na vaši mailovou adresu nahrávku s rozborem snu.

1. Chcete vyložit sen, nezajímá vás už nic jiného. Bude vás to stát 200,- Kč
2. Chcete podrobně vyložit sen a dozvědět se toho o sobě více. Bude vás to stát 400,- Kč
3. Chcete podrobně vyložit sen a obdržet také astrologický a numerologický rozbor. Bude vás to stát 800,-Kč. 

Pojmenujte svůj sen. Zapište si jej a nevynechejte žádnou podrobnost. Zaznamenejte si, cokoli Vás napadá, podrobně popište děj a prostředí, postavy a nezapomeňte na svoje pocity! Ty jsou to nejdůležitější!

Více v sekci Výklad snů http://snovysvet.blogspot.cz/p/ukazky.html                                                             Foto: Ing. Barbora KacerovskáKomentáře

Oblíbené příspěvky