Minikurz o snech

Minikurz o výkladu snů se bude konat ve Frenštátě pod Radhoštěm v centru Mandala na Dolní ulici 501 vždy od 17 do 19 hodin. Jednotlivé termíny dvouhodinových setkání najdete níže v podrobnějším programu. Kromě teoretické části se můžete těšit na praktické výklady snů, diskuzi i možnosti vyložení vlastních snů v uzavřené skupině.

Program:

Zapomeňte na snáře!
(12.2.)


Pohled na základní snovou symboliku a možnosti porozumění svým snům. Úvod do výkladu snů, seznámení se snovým deníkem a nejčastějšími typy snů. Způsoby výkladu snů a praktické ukázky výkladu, dotazy a diskuze.

Když nás sny děsí…
(12.3.)

Noční můry, pronásledování, děsy, náměsíčnictví, spánková paralýza, traumata a léčebná úloha snů. Stres každodenní reality ve snech, kompenzační sny. Jak si můžeme pomoci sami, jak podpořit zdravý spánek. Rozbory ukázkových snů, diskuze.

Lucidní sny …
(9.4.)

Jak tvořit vlastní snovou realitu, seznámení s tématem lucidních snů a astrálního cestování, neobvyklé snové zkušenosti, zážitky mimo tělo (OBE), klinická smrt, zkušenosti z narkózy, fenomén minulých životů, zkušenosti, konkrétní ukázky a vaše vlastní zážitky, diskuze…

Archetypy a živly ve snech
(14.5.)

Archetypy ve snech dle C.G. Junga, kolektivní nevědomí, subjektová a objektová rovina, živly ve snech, pohádkové a fantastické sny, věštecké sny a prognózy, ukázky a příklady. Prostor k vyložení vlastního snu a diskuze.

Erotické sny...
(4.6.)

Výklad snů podle Freuda, sexualita ve snech, sexuální symboly. Příznaky prenatálního traumatu ve snech. Prostor k diskuzi a výkladu vlastních snů.

S sebou: sešit na poznámky, psací potřeby a vlastní sen k vyložení

Cena jednotlivých setkání: 200,- Kč Přihlášky prosím posílejte na email: sarkasvob@gmail.com nebo volejte +420736685333Foto: Denny Art

Komentáře

Oblíbené příspěvky