Proč se nám v současném období zdá více snů?

Za poslední týden jsem zaznamenala obrovský nárůst dotazů na vyložení snu ve skupině Výklad snů na Facebooku. Rovněž přibývá nových členů. Když jsem skupinu zakládala, netušila jsem, že dnes bude mít 1336 členů a nebudu stíhat vykládat sny. Naštěstí na to nejsem sama. Vykladačů je ve skupině víc, každý vykládá po svém a mně nepřísluší hodnotit jak. Podstatné je, že jde o poměrně rychlé a bezplatné nabídnutí pomoci tazatelům. 

Okolo Dušiček a zejména v tomto týdnu došlo k velkému nárůstu důležitých snů, které nebylo možné nechat bez povšimnutí. Hodně se objevuje potřeba řešit životní situaci, závažné potíže, varování nebo zjevování mrtvých, bytostí nebo zvířat ve snech. Všechno má svůj význam a je především na každém, co si ze svého snu vezme a jak si jej přebere. Tato zkušenost je nepřenosná. Nikdo zvenčí vám nemůže spolehlivě sdělit, co přesně váš sen znamená. Je to vaše subjektivní zkušenost. A pokud nedojde k porozumění snu, bude se pravděpodobně zdát znovu, možná i v trochu jiné podobě, avšak se stejným sdělením. 

Buďme pozorní k tomu, co se nám v noci zdá a naučme se rozpoznávat důležité sny od tak zvaných běžných, každodenních. Je potřeba se zaměřit na své pocity, které jsme ve snu měli a zároveň si dobře uvědomovat svou současnou situaci, ke které můžeme sen často přirovnat. 

Nevzpomínám si, že bych loni touto dobou zaregistrovala takový nárůst snění, sama eviduji vlastní sny a vnímám kolik lidi píše do skupiny. Je možné, že jsem si toho jen nevšimla, ale důvody mohou být i jiné. Jednak je to způsobeno obdobím Dušiček, vzpomínáním na mrtvé a znamením štíra, který jde vždy do velké hloubky, odkrývá podvědomí a přináší nejen spánek, ale i smrt. Dalším důvodem může být sobotní úplněk (4. listopadu) a dále postavení Jupitera ve štíru v trigonu s Neptunem ve znamení ryb, který se vytvořil tento týden (6.listopadu), zároveň ještě působí trigon Slunce s Neptunem. Momentální postavení Luny v raku  (8. listopadu) vytváří trigon s Jupiterem ve štíru i Neptunem v rybách, můžeme tedy počítat s tím, že tuto noc se mohou zdát dosti výrazné sny plné emocí a hluboké symboliky. Lidé budou velmi citliví na různé energie, pozor na alkohol a návykové látky.


Přeji krásné snění... Foto: Pinterest.com

Komentáře

Oblíbené příspěvky