Rozumíte svým snům?

Článeček o výkladu snů vyšel také v časopise Sidonie - můžete si jej přečíst zde: http://www.sidonie-casopis.cz/rozumite-svym-snum/

V příštím vydání téhož časopisu zkraje listopadu najdete ukázky výkladu snů od dotázaných dobrovolníků na téma LÉTÁNÍ VE SNECH... 

A jak létám já? :-) 

I já mám své zážitky s létáním ve snech. Dá se říci, že postupem času a sbíráním zkušeností se moje lety mění a mívám období, kdy létám hodně a pak zase ta, kdy nelétám vůbec. Naučila jsem se také zbavit se strachu a dnes již dokážu letět i vysoko.

V reálném životě mám závratě ve chvíli, kdy nestojím pevně nohama na zemi. Jsem kozoroh s ascendentem v raku, tak je to pochopitelné. Toleruji výšku tak čtyři metry. Moje životní číslo je 4.
Lety ve snech bývají nádherným zážitkem, stejně jako lucidní sny, kterých je většina. V nich létám cíleně a vědomě. Když se potřebuji někam dostat, uvědomím si, že mohu a umím létat, odlepím se od země a plavu jako ve vodě (živel voda v mém horoskopu je zastoupen silně, vzduch málo). Nepotřebuji mávat rukama jako ptát, ale pro ten start je to důležité, pak už je to spíše svištění a splývání. Obvykle mířím velmi vysoko a snažím se převzít kontrolu, abych neodletěla do vesmíru. To je moje prvotní myšlenka. Když létám vysoko nad horami a stromy a nádhernou snovou krajinou, mám božské pocity a nebojím se pádu, jen někdy cítím závrať a právě ten pocit, že ten let nedokážu kontrolovat, že ulítávám příliš a už mě nikdy nikdo nenajde. Vím, že ten pocit kontroly mohu časem zkusit pustit a vědomě jsem se o to pokoušela. Souvisí s tím i moje astrální cestování a podobně.

Mé létací sny měly i konkrétní příběhy a děj. Jednou jsem i letěla se svým synem na zádech a bez bot. Cítila jsem zátěž, ale věděla jsem, že to musím zvládnout a že to dokážu. Bylo to v době, kdy jsem se ocitla v těžké životní situaci, kterých nebylo zrovna málo. Vždycky říkám, že pokud si člověk ještě může v reálu uprdnout a ve snech létat, je to ještě dobré :-)


                                                                            Foto: Taťána Kročková

Komentáře

Oblíbené příspěvky