Úvodem

Ráda bych se vrátila ke svým snům a věnovala se publikování. Na těchto stránkách můžete najít nejen mé články, rozbory mých i jiných snů, díla malířů, hudbu, literaturu i tipy na filmy se snovou tématikou, ale také se můžete přímo podílet na jejich tvorbě. Třeba i tím, že mi napíšete něco o svých snech :-)

Pokud budete chtít vyložit sen, neváhejte mne kontaktovat na mailové adrese vykladysnu@gmail.com. Podrobné instrukce najdete v sekci Výklad snů. Do sekce Doporučená literatura uvítám vaše tipy na oblíbené knihy, filmy nebo videa o snech a jejich výkladu, aktivní imaginaci, astrálním cestování nebo lucidním snění. Časem bych zde také ráda zřídila diskuzní fórum.

V mém zájmu je seznámit vás s výklady snů natolik, že se je naučíte vykládat sami. Postupně budu přidávat zajímavé informace a avizovat přednášky a semináře.

"Jsme tak čitelní. Máme rysy ve tvářích, obrysy v dlaních, kód v datu narození, znaky v písmu, sny. Jenomže často nedokážeme přečíst sami sebe, nerozumíme si, nevíme, kdo jsme. Neznáme význam svých snů. Chci vás to naučit. Vy sami přijdete na to, kdo jste a proč jste tady. Nikdo druhý nebude řídit vaše kroky. Žádná kartářka vám nebude radit a říkat, co máte dělat nebo co vás čeká a nemine. Vy to budete vědět sami. Stačí jen pozorovat, všímat si, vnímat a cítit, porozumět." (Taťána Kročková)

Teď jsem si dovolila citovat sama sebe :-D  A proč vlastně ne?  Na světě je možné úplně všechno ;-) Celý článek ZDE

A ještě jedna drobnost: Jmenuji se Gwen ;-) Jak jsem zjistila své jméno a jakým způsobem ke mě přišlo je příběh, který nabídnu k přečtení, jakmile ho sepíšu.


                                            The Lady of Shallot - J.W. Waterhouse
Komentáře

Oblíbené příspěvky